úterý 15. prosince 2015

Vánoční odpočítávání / Christmas Countdown

Vánoce se blíží a pokud ještě nemáte dárky, nebo jen chcete udělat radost sami sobě, využijte jedinečné akce Tin Can Knits. Na svém blogu včera spustitili akci s názvem 12 Days of Christmas (12 dnů Vánoc), v rámci které každý den uvolní jeden návod na pletené doplňky zdarma.
Christmas is around the corner and if you are in a need of gifts or you just want to spoil yourself a little, take advantage of a unique give-away from Tin Can Knits. Yesterday they launched 12 Days of Christmas during which they give away 1 pattern of a knitted accessory for free.

Co pro jeho získání musíte udělat?
How can you join the give-away?

Zaregistrovat se na Raverly, sledovat blog Tin Can Knits (či jejich FB nebo další sociální sítě) a každý den se těšit na krásný dárek ve formě návodu zdarma. Návod je možné zakupit na Ravelry zdarma vždy na 24 hodin, ovšem v časovém pásmu Tin Can Knits (Vencouver, Kanada= náš čas -8 hodin).
Register on Raverly, monitor the Tin Can Knits blog (or their FB page or other social networks) and every day look forward a beautiful gift in a form of free pattern. You can buy the pattern for free via Ravelry for 24 hours int the Tin Can Knits timezone (Vencouver, Canada).

Abyste měli lepší představu, o jaké návody se jedná, tak včera byl k dispozoci návod na rukavice:
To give you a better idea of what patterns you may expect, the first day of Christmas was a mitten give-away:
Rukavice Antler ©TinCanKnits

Dnes je zdarma k mání návod na ponožky:
Today you can get yourself a socks pattern:
Ponožky Sea Wall Socks ©TinCanKnits

Tak bohatého ježíška vám všem :-)
Marry Christmas to you all :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Líbil se vám článek? Máte připomínky? V tom případě přidejte k záznamu komentář..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...